rezerwuj online
Ibis Lublin, Lublin
rezerwuj
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Restauracja Legendy Miasta

Restauracja Legendy Miasta

Legendarne smaki W samym centrum miasta

Restauracja Legendy Miasta to miejsce nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w designie. Wyjątkowy charakter nadają mu subtelne detale, nawiązujące do najpopularniejszych lubelskich legend – tej o linie, herbie, Złotniczance czy dębie…

Celebrowanie smaków

Ale to nie te dawne legendy decydują o jakości restauracji, lecz smaki. Goście mogą odkrywać ich bogactwo w wyjątkowej karcie, na którą składają się dania międzynarodowe, klasyczne i odzwierciedlające lokalne tradycje kulinarne. Nasz szef Kuchni, Łukasz Oroń, swoje kompozycje smakowe tworzy na bazie naturalnych, świeżych składników, zgodnie ze zmieniającymi się porami roku.

Restauracja Legendy Miasta jest miejscem, w którym warto zatrzymać się na chwilę i celebrować najlepsze momenty, niekoniecznie związane z typowymi świętami. Dzień Singla, Dzień Czekolady, Międzynarodowy Dzień Pocałunku – każdy pretekst jest dobry, by skosztować doskonałych dań, które same mają szansę stać się legendą.

Restauracja jest czynna:

Od niedzieli do czwartku w g. 12-21

W piątek i sobotę w g. 12-22

Zarezerwuj stolik

* wymagane

Nasze pokoje Przestrzeń dobrej energii

aleja Solidarności 7
20-841 Lublin, Polska

mobile nav bg
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij