book online
Ibis Lublin, Lublin
book
Restauracja z klimatem na firmową wigilię
  1. Homepge
  2. Aktualności
  3. Restauracja z klimatem na firmową wigilię

Aktualności

Restauracja z klimatem na firmową wigilię

10 December 2019

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi znakomita okazja do zorganizowania firmowej wigilii. Przedstawiamy kilka powodów dla których warto spędzić chociażby dwie godziny w firmowym gronie, składając sobie życzenia przy balsku świec i zapachu wigilijnego suszu,  delektując się smakiemtradycyjnych dań doprawionych szczyptą nowoczesności.

 

Wigilia firmowa - dlaczego warto ją zorganizować?

Przed Bożym Narodzeniem każdy właściciel przedsiębiorstwa zadaje sobie to samo pytanie - czy warto organizować wigilię? My wiemy, że warto! Spotkanie w świątecznej atmosferze jest idealnym sposobem na zacieśnienie więzi zespołu i stwarza najlepsze warunki do swobodnej integracji. Dzielenie się wspomnieniami i opłatkiem czy po prostu życzenie sobie nawzajem wesołych świąt sprawi, że Twoi pracownicy lepiej się poznają, a tym samym będą tworzyć bardziej zgraną drużynę. 

Wigilia firmowa to także najlepszy sposób, abyś pokazał swoim pracownikom, że doceniasz ich pracę. W końcu to właśnie oni są odpowiedzialni za liczne sukcesy Twojego przedsiębiorstwa. Już kilkugodzinne spotkanie pozwoli Ci wyrazić wdzięczność za każdą chwilę spędzoną na pozyskiwaniu nowych klientów, realizacji wyznaczonych celów czy za weekendowe nadgodziny w kryzysowej sytuacji.

Restauracja z klimatem czy siedziba firmy? Gdzie zorganizować wigilię?

Zdecydowałeś się na zorganizowanie w tym roku wigilii firmowej? Dobry pomysl! Czas wybrać miejsce, w którym się ona odbędzie. Masz wiele możliwości, jednak dwie z nich wydają się najlepszym pomysłem. Siedziba biura czy restauracja z klimatycznym wnętrzem. Wybór spośród tych dwóch propozycji wcale nie jest trudny - oczywiście restauracja Legendy Miasta!  Dlaczego? Śpieszymy z wyjaśnieniem! Przede wszystkim możesz zapomnieć o godzinach spędzonych przy ładowaniu naczyń do zmywarki    w staff roomie. 

Nadal nie jesteś przekonany? W siedzibie Twojej firmy wigilia nadal będzie sprawiać wrażenie spotkania pracowniczego, które organizujecie co tydzień, aby porozmawiać o strategii i planie działania na najbliższe dni. W restauracji jesteśmy w stanie zadbać  o to, aby klimat był prawdziwie świąteczny, pełen gościnności i radości. Możesz być pewien, że Twoi pracownicy to docenią.

Blask świec, zapach suszu, klimatyczne wnętrza, smaczna kuchnia i profesjonalna, uśmiechnięta obsługa.

Taka firmowa wigilia na pewno zapadnie w pamięci wszystkich!

Blask świec, zapach suszu, klimatyczne wnętrza, smaczna kuchnia i profesjonalna, uśmiechnięta obsługa.

Taka firmowa wigilia na pewno zapadnie w pamięci wszystkich!

Zapytaj o ofertę!

paula.noga@accor.com tel 578 018 884

paulina.pukaluk@accor.com tel 81 479 18 13

michal.kuszewski@accor.com tel 578 018 885

Zapraszamy!

aleja Solidarności 7
20-841 Lublin, Polska

mobile nav bg
Newsletter
Sign up to the newsletter and stay updated with the latest promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close